Zapraszamy do śledzenia naszej strony

Na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje o tym "co w DM piszczy" oraz propozycje naszej grupy szkoleniowej

Witamy w Dialogu Motywującym - najbardziej dynamicznie rozwijającym się podejściu w pomaganiu.

Gdy William R.Miller i Stephen Rollnick sformułowali rewolucyjne postulaty dotyczące pracy z osobami uzależnionymi, stanowiące podwaliny DM nie przewidywali, że znajdzie on zastosowanie w tak wielu obszarach pomagania.

Studium Dialogu Motywującego w Poznaniu przygotowuje do profesjonalnego wspomagania osób będących w procesie zmiany.

Nie każda rozmowa jest dialogiem. Nie każdy dialog jest motywujący.

Jak ludzie, których określano jako oporujących i niezmotywowanych znajdują inspirację i pomoc w Dialogu Motywującym?

Uczestnicy prowadzonych przez nas szkoleń w anonimowych ankietach dzielą się swoimi refleksjami i ocenami.

Kliknij w zdjęcie i poznaj ich opinie

Rekrutacja na Studium Dialogu Motywującego w Poznaniu

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej Studium obejmuje 200 godzin wykładów, warsztatów i zajęć superwizyjnych. Zajęcia prowadzone będą na 11 dwudniowych zjazdach. Cena udziału w każdym zjeździe wynosi 590 złotych (możliwe rabaty dla osób wpłacających za 6 lub 11 zjazdów z góry oraz zgłoszenia grupowe. W cenę wliczone są wykłady, zajęcia warsztatowe i superwizyjne oraz materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i lunchy.

Absolwenci Studium spełniający warunki wymienione na stronie
mogą ubiegać się o Certyfikat Terapeuty Motywującego PTTM